Uszczelnienia tłokowe

Kilkanaście dostępnych kategorii produktów, a w każdej z nich kolejne, liczne propozycje wyboru właściwego profilu umożliwia wybór właściwego uszczelnienia z oferty przedsiębiorstwa Polwent. W naszym przedsiębiorstwie wybrać można uszczelnienia tłokowe, obrotowe, symetryczne.

Posiadamy także inne rodzaje wytrzymałych akcesoriów w standardowych formach, możliwe chociażby do uniwersalnego wykorzystywania w branży motoryzacyjnej, wojskowej czy budowlanej. Należą do nich przede wszystkim pierścienie zgarniające, oporowe, prowadzące.

Najważniejsze cechy

Do uszczelnień tłokowych i obrotowych stosujemy różne rodzaje tworzyw sztucznych, w tym chociażby poliuretan, poliamid czy silikon w wielu odmianach tych materiałów. W zależności od zastosowanego wyrobu odznaczają się one zróżnicowanymi rozmiarami, kolorem czy temperaturą, w jakiej mogą bezpiecznie pracować w elementach hydrauliki siłowej.

Standardowe zlecenia dotyczące pierścieni zgarniających czy oporowych jesteśmy w stanie także dowolnie zmodernizować, dzięki czemu pozwoli nam to przygotować akcesoria ściśle dostosowane do specyfiki działalności klienta składającego zamówienie. W naszej działalności stosujemy nowoczesne metody produkcji, które pozwalają nam stworzyć elementy wykonane według indywidualnych wytycznych.

Dodatkowe informacje

Wszystkie personalne ustalenia, które chcą Państwo przekazać w związku z przygotowanymi produktami, prosimy wskazać w korespondencji z naszym biurem. Wchodząc na podstronę każdego artykułu można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi najważniejszych cech, zastosowania oraz sposobu montażu konkretnego typu uszczelnienia tłokowego czy obrotowego, a także pierścieni zgarniających oraz prowadzących.

presentation

Wybierz kategorię

Wybierz spośród elementów z prawego menu. Wybór kategorii wyświetli ofertę.

presentation

Wybierz dany profil

Wybór danego profilu otworzy kartę charakterystyk i szczegółowe informacje na temat wyboru.

presentation

Złóż zamówienie

Po wyborze interesującego profilu wystarczy złożyć zamówienie