Cięcie wodą

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala na zaoferowanie usługi cięcia strumieniem wody. Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań, a posiadane zaplecze maszynowe gwarantuje precyzję oraz bardzo krótki czas realizacji. Możliwa jest obróbka różnego rodzaju materiałów, jak na przykład stali nierdzewnej, kamienia, szkła, a poza tym także drewna, ceramiki, tworzywa sztucznego oraz teflonu. Ważną informacją jest fakt, że ten sposób znakomicie sprawdza się także w przypadku materiałów miękkich, jak płyt kauczukowych, wykładzin dywanowych czy też skóry.

Wysokociśnieniowe cięcie strumieniem wody jest realizowane przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, a także przez nowoczesne maszyny, co gwarantuje możliwość dostosowania się do nawet niestandardowych oczekiwań klientów. Zapewniamy krótkie terminy realizacji oraz najwyższą jakość prac. Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego przedsiębiorstw oraz do skorzystania z proponowanych przez nas usług.

Water-Jet jest jedną z najnowocześniejszych metod cięcia materiałów. Wykorzystuje ona technikę potocznie nazywaną cięciem wodą, czyli obróbkę strumieniowo-ścierną. Narzędziem tnącym jest w tym przypadku strumień wody pod bardzo dużym ciśnieniem. To wystarczy, by móc poddawać obróbce wiele materiałów. Atutem cięcia wodą jest też precyzja. Ponadto krawędź nie wymaga dalszej obróbki, ponieważ jest gładka.
 

Usługi cięcia strumieniem wody

Nasza oferta obejmuje usługi cięcia strumieniem wody z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu Water-Jet. To technologia niezwykle efektywna i wszechstronna.

 
Przeprowadzamy cięcie wodą materiałów takich jak:
 
   • metale: stal nierdzewna, stal czarna, aluminium, tytan, miedź, mosiądz, srebro, stal narzędziowa
   • kamień: granity, wapienie, łupki, marmury, trawertyny, konglomeraty
    • ceramika: glazura, terakota, gres, porcelana
   • plastik: polipropylen, akryl, nylon, PET
   • guma: guma naturalna, kauczuk, lateks
   • grafit: drobnoziarnisty, impregnowany miedzią
   • szkło: kwarcowe, niehartowane
   • drewno różnych gatunków oraz sklejka.