qode-eliptic-slider

Producent uszczelek gumowych i węży hydraulicznych – POLWENT Częstochowa

“POLWENT” Sp. z o.o. jako producent uszczelnień technicznych istnieje na rynku od ponad 30 lat, odnosząc sukcesy w produkcji wysokiej jakości uszczelek gumowych i przewodów hydraulicznych wykorzystywanych w hydraulice siłowej oraz pneumatyce. Obecnie dysponujemy szeroką gamą produktów, z których korzysta zarówno przemysł, jak i motoryzacja, technika czy budownictwo. Uszczelnienia są produkowane w oparciu o technologię Seal-Jet i SML-700 i mogą być stosowane we wszystkich gałęziach przemysłu. Ponadto oferujemy wiele rodzajów przewodów hamulcowych i hydraulicznych, materiałów technicznych (przede wszystkim polimerów) oraz wyrobów specjalnych.

Sukces naszego przedsiębiorstwa w dużej mierze zawdzięczamy wykorzystaniu nowoczesnych metod produkcji wspomaganych komputerowo. Pozwala nam to na produkcję uszczelnień technicznych wysokiej jakości, wyróżniających się dużą precyzją wykonania. Na podstawie rysunków lub przykładowego modelu uszczelki wykonujemy dowolne uszczelnienia (do 720 mm średnicy).

W ostatnich latach ofertę świadczonych usług jako producent uszczelek i węży hydraulicznych rozbudowaliśmy też o cięcie wodą. To nowoczesna i wysoce efektywna metoda obróbki najróżniejszych materiałów, która znajduje szerokie zastosowanie przemysłowe i nie tylko. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z możliwościami firmy Polwent w Częstochowie.